10 vnt SC/UPC-2.0 mm-PVC-SM(G652D)-Geltona-2m Optinio Pluošto Galiuku

n414

Nauja prekė

€10.30

Žymos: pluošto galiuku, optinio pluošto galiuku, sc sc, Pigūs pluošto galiuku, Aukštos Kokybės šviesolaidinį galiuku, Kinija sc sc Tiekėjų.

1 Aprašymas

Fiber optic patch cord ir galiuku galite prisijungti su įvairių tipų jungtys, tokių kaip ST, FC, SC, LC ar MU. Su aukštos kokybės keramikos rėmelis, jis turi gerą atitikties ir mažai Įterpties Nuostoliai. Ir ji yra plačiai naudojami Telekomunikacijų Tinklų, Duomenų Perdavimo, Bandymo Įranga ir LAN kabelinę televiziją ir pan.

2 Funkcija

Mažas (insertion loss ir atgal atspindžio nuostolių

Geras pakeičiamumą

Geras Patvarumas

Aukštos temperatūros stabilumas.

Aukščiausios Kokybės Standartas PC/UPC/APC Poliravimas

Standartas: IEC B Klasės

3 Brėžinys

4 Optinis Naudingumo

Prekės SC/UPC

Bandymų Bangos ilgis(nm) 1310 &1550

Įterpties Nuostoliai max(dB) 0.25

Grįžti Nuostolis (dB) 50

5 3D Specifikacijos:

Prekės UPC Φ2.5mm

Spindulio Kreive (mm) 7-25

Apex Kompensuoti (um) ≤50

Pluošto Aukštis (nm) 0-0.5

Poliravimo Kampas (°) 0±0.3

6 Produkto Kontrolės

7 Kabelis Veiklos:

8 Programos:

Optinio pluošto ryšių sistemos;

Optinio tinklo prieigos tinklus;

Kabelinę televiziją

Optiniais duomenų perdavimo

Optinio Pluošto Bandymų Įranga

  • Optinio Pluošto Tipas: Vieno Modelio (G652D)
  • Jungtis: SC/UPC
  • Modelio Numeris: P01-008
  • Prekės Pavadinimas: CICVCHC
  • Suderinamas: Individualų Prekių Ženklus
  • Elemento Ilgio: 2m
  • Medžiaga: PVC
  • ilgis: 2m
  • Pakavimas: 10vnt per didelis poly bag
  • Kabelio Spalva: Geltona
  • LAIDO DYDIS: 2.0 mm
  • Jungties tipas: SC/UPC
  • Įrenginio Tipas: Pakuotė
  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)
  • Pakuotės Dydis: 16cm x 11cm x 5cm (6.30in x 4.33in x 1.97in)

Panašūs produktai

Tendencijos.