4 Garso Per FC optinio Pluošto Extender (į vieną pusę) Siųstuvas ir Imtuvas, Garso domofonas transliacijos sistemos (Tx/Rx) Rinkinys

n71143

Nauja prekė

€73.34 €62.34

Žymos: Optinio Pluošto, optinio siųstuvo, optinis siųstuvas imtuvas, Pigūs optinio pluošto, Aukštos Kokybės optinio pluošto siųstuvas, Kinija optinis siųstuvas, imtuvo Tiekėjų.

4 Garso Per FC optinio Pluošto Extender Siųstuvas ir Imtuvas, Garso domofonas transliacijos sistemos (Tx/Rx) Rinkinys, Darbinis atstumas iki 20Km

Aprašymas

4CH Audio (RCA) Pluošto Konverteris parama, 4 kanalai Audio (RCA) į vieną pusę per vieną-mode fiber optic, darbinis atstumas iki 20Km. Ji gali būti perduota ne realaus laiko sinchronizacija, be iškraipymų. Priimti visų skaitmeninių nesuspaustų perdavimo technologija, Siekiant užtikrinti aukštos kokybės signalui perduoti. Jūs galite vizualiai nustatyti galia, SNYC (fiber) šviesos signalai, garso signalai " dėl valstybinės kolegijos. MTBF (Vidutinis Laikas Tarp Nepakankamumas) yra daugiau kaip 100 000 valandų ,Patikimos kokybės, pirkti su condifence.

Savybės

1. 16-Bitų (24 Bitų) Skaitmeniniu Būdu Užkoduota Garso

2. Paramos taškas-Taškas arba Daisy-Chain ryšys

3. Single-Mode Fiber optic perduoti iki 20km optiniais Slopinimas

4. Ne EPI, RFI, Tarptautinių Pokalbių ar Vaizdo Iškraipymo, o ne žemės kilpos

5. LED Indikatoriai Momentinių Sistemos Stebėjimas

6. Plug and play, lengvas montavimas.

7. Gera ventiliacija, gera šilumos išsklaidymo

8. Atskiras arba Rack Mount į 4U Važiuoklės

9. Gaminame pagal kliento specifikacijas, suteikti OEM

Taikoma aplinka:

1. Domofonas Sistema

2. Visuomeninės Transliacijos Sistemos

3. Pažangios Eismo Stebėsenos Sistemos (ITS)

4. Saugumo sistema

5. TV medicininės priežiūros

6. Nuotolinio multimedijos mokymo / campus stebėjimą

7. TV ir telefonu

8. Tolimojo radijo ir televizijos perdavimo sistemos

9. Pastatų valdymo sistemos

Specifikacija: Jungtis: RCA Įvesties Varža: 600 omai/47K (balansas/išbalansuoti) Išėjimo Varža: 600 omai/10K (balansas/išbalansuoti) Max įėjimo/išėjimo įtampa: 2.0 Vp-p Dažnių diapazonas: 20HZ-20KHZ Audio sample rate: 48 KHZ SNR: ≥88dB Tinkamas ląstelienos: Single-mode fiber Bangos ilgis: 1310nm/1550nm Perdavimo atstumas : single-mode: 0 ~ 20 km (Multimode galima custom) Maitinimas: AC100~240V, DC12V1A

Paketą sudaro: 1x 4CH Siųstuvas 1x Imtuvas 4CH 2x Maitinimo (pagal nutylėjimą JAV,ES/JK/AS galima), 1x Instrukcija.

Pristatymas : Mes Laivas visame Pasaulyje, prekės bus išsiųstos per 1~2 darbo dienas po jūsų vardas mokėjimo !

Apmokėjimas : Alipay/Paypal.

Grąžinimo Politika:

1. Grąžinamosios išmokos yra siūlomi tik už gaminius su trūkumais, pranešama per 7 dienas nuo jų gavimo dienos.

2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go#.

3. Mes pakeisime jūsų prekės, jei nustatoma, kad ji yra nekokybiška, per 7 dienas.

4. Pirkėjo reikalaujama mokėti už savo pašto mokesčius, grąžinti elementą su mumis. Laivybos ir tvarkymo mokesčiai negrąžinami bet kuriuo atveju.

5. Visos garantijos neapima žalos dėl netinkamo naudojimo arba suderinamumas.

6. Mes darome viską, kad tarnauti kiekvienam klientui geriausia, ką galime.

Garantija ir Garantijos:

1.Dviejų metų Garantija, Pirkti su pasitikėjimu!

2. Jei prekė yra su trūkumais po 3 mėnesių, mes dar galime sutikti, kad jums siųsti jį atgal į mus. Naują, jums bus išsiųstas po to, kai mes gavo brokuotas daiktas, bet jūs turite sumokėti papildomą pristatymo mokestį.

Kitas Politikos Kryptis:

1. Mes nesame atsakingi už bet kokius custom muito ar importo mokesčių.

2. Po to, kai gavo mokėjimo už prekę, mes palikti TEIGIAMĄ ATSILIEPIMĄ. Jei prekės nėra patenkinamas, kai jūs gautas, prašome nedvejodami kreipkitės į mus.

3. Visus laiškus bus atsakyta per 1 darbo dieną. Jei nenorite gauti mūsų atsakymo, mes pasistengsime atsakyti jums gavus jūsų pakartotinai išsiųsti elektroniniu paštu kaip galima greičiau.

4. Rimtas Pirkėjas Tik! Pateikite kainos pasiūlymą tik tada, jei jūs sutinkate su visomis sąlygomis.

  • Prekės Pavadinimas: GuantaiTelcom
  • Modelio Numeris: GSH-4A-1W
  • Šviesolaidiniai Jungtis: FC
  • Garso: 4 kanalai (į vieną pusę kryptimi)
  • Bangos ilgis: 1310/1550nm
  • Perdavimo Atstumas: 0~20Km iki singlemode
  • Pakuotės Dydis: 25cm x 20cm x 12cm (9.84in x 7.87in x 4.72in)
  • Įrenginio Tipas: Pora
  • Pakuotės Svoris: 0.9kg (1.98lb.)

Panašūs produktai

Tendencijos.