Didelio galingumo šaldymo TEC1-12715 puslaidininkių mikroschemų aušinimo 40 * 40 maitinimo koja

n3384

Nauja prekė

€4.32

Žymos: Galia lustas, varomas aušinimo, Pigūs galia lustas, Aukštos Kokybės varomas aušinimo.

Didelio galingumo šaldymo TEC1-12715 puslaidininkių mikroschemų aušinimo 40 * 40 maitinimo koja

E Modulis TEC1-12715 Paramete ( Mažų maisto produktų laikymo šaldytuve, automobilių nešiojamų inkubatorius, aušinimas skysčiu ir termostatas, ir pan.)

Tipas

Visi duomenys yra pagrįsti karšto paviršiaus temperatūra yra pastovi Th = 27 ° C

L * M * H

( Mm )

Imax (amperų)

DTmax (° C)

Umax (v)

Qmax (w)

TEC1-12715

15

68

15.4

136.8

40x40 (+ - 10%)

Pirkėjas Patarimai:

1. Šaldymo yra padalintas į šalto ir karšto pusių. Šaldymo filmai dažniausiai spausdinami ant paviršiaus šalto Veido, tuščių veido šilumos Veidą!

2. Važiuoklė paprastai pakrauti DC12V įtampos (DC)!

3. Jei aušinimo bandinys, nėra pagrindo radiatorių sumontuoti. Galia negali būti daugiau nei dvi sekundes, kitaip jis bus perdegti. Atsakingų pirkėjų savo neigiamas!

Paprastas testas, šalto kino metodas

Veikimo būdo yra: viena ranka laikykite dviejų pusių aušinimo gabalas, kita vertus, aušinimo gabalas vielos akumuliatoriaus poliai raudona linija presai teigiamas polius ir juoda linija yra neigiamas polius ), Jei jūs manote, šiek tiek šalto pusėje, micro-karšta, tada aušinimo filmas yra geras, galite dirbti tinkamai.

Naudoti atšaldyti tablečių

1. Darbo narėje, šaldymo, yra viena pusė šalta pusė karščiavimas, šalčio darbą šalto paviršiaus turi būti gera šilumos, yra griežtai draudžiama, jei nėra aušinimo sąlygas aušinimo plokštės galia daugiau nei 2 sekundes, perkaisti pirkėjų į savo pačių rizika. Aušinimo ir aušinimo aušinimo plokštelė turi būti karštas ir šaltas abiejose kambario grįžti į kambario temperatūros (paprastai daugiau nei 5 minučių), prieš tęsiant, kitaip lengva sukelti aušinimo linijos žalą ir keramikos skydelis plyšimas.

2. Kai aušinimo plokštės yra naudojamos aušinimo, raudona linija yra susijusi su teigiamų polių elektros energijos tiekimo, ir juodas laidas yra prijungtas su neigiamu elektros energijos tiekimo. Elektros energijos tiekimas yra privaloma naudotis impulsinis maitinimo šaltinis su pulsacijos koeficientas yra mažesnis kaip 10%. Bendrieji suvirinimo pusėje keramikos pusėje keramikos paviršiaus karšto paviršiaus. Jei raudona linija prijungtas prie neigiamo maitinimo, juoda linija, prijungtų prie elektros teigiama, šalčio ir šaltų paviršių šaltas.

3. Aušinimo paviršius nėra įdiegta, kai šilumos kriaukle prietaisas, nereikia maitinimo įjungimas; karšto paviršiaus šilumos išsklaidymo bus sukelti pernelyg temperatūroje, nei aušinimo plokštė karštų paviršių temperatūros ribinėms 100 laipsnių, tai lėmė šaltas sudegino šilumos sudegino. Nes šaltojo filmas yra naudoti karštų ir šaltų temperatūrų skirtumas tarp šalto, todėl mažesni karšto paviršiaus temperatūra, šalto paviršiaus temperatūra yra žemesnė, aušinimo poveikis yra dar geriau.

4. Šaldymo yra pagamintas iš dviejų pusių keramikos plokštės ir puslaidininkinių medžiagų derinant žemos lydymosi temperatūros lydmetalis, koncentracija nėra didelė, yra trapi medžiaga, vartotojas turi prašome švelniai, ne guzas, bet negali kristi iš aukščio , Siekiant išvengti žalos, kurią sukelia vaisiaus keramikos panelių.

Žinau, atšaldyti tablečių

Vardo suteikimo taisykles, šaldymo modeliai yra sudarytas iš šešių dalių. Pavyzdžiui, TEC1-12706

Pirmoji dalis: su TE, kad termoelektriniai aušinimo komponentų, yra santrumpa iš anglų Thermo-Elektrinis;

Antra dalis: tai, kad struktūra, tipo šalta, plėvelės, dažniausiai naudojami keramikos šaldymo filmas ( skerspjūvio plotas termoelektriniai elementas yra didesnis kaip 1 mm 2 ) Su C, mažų keraminių termoelektriniai aušinimo komponentų, taip pat žinomas kaip mikro-elektrinis aušinimo komponentų ( skerspjūvio plotas termoelektriniai elementas 1mm 2 ) Su S sakė, yra metalo konstrukcijos, su M-sakė;

Trečioji dalis: kiek sluoksnių (serija) šalto filmas, su arabiškais skaičiais, skaičių sluoksnių šalto plėvelės nuo 1 iki 6 sluoksnių, kuo daugiau sluoksnių, tuo didesnis temperatūrų skirtumas.

4 dalį: porų skaičius (P, N mazgų), atstovaujančių galvaninės poros, išreikšti trimis arabiškais skaitmenimis, pvz., 127 poros.

5 dalis: rodo, kad didžiausias temperatūrų skirtumas leidžia aušinimo plokštės, išreikštas dviejų skaitmenų arabiškais skaitmenimis, pvz., 06 6A, kad dabartinės, šiuo metu yra pagrindinis įtampos kraštutinės ribos dabartinę ribą, kai aušinimo komponentų temperatūros padidėjimas sukels dabartinė lašas.

6 dalis: Rodo valstybės išorinio paviršiaus šaldymo, išreikšta lietuvių raides ne daugiau kaip du skaitmenys. Į metallization sluoksnis nereiškia, kad monolitinis metallization sluoksnis yra atstovaujama T ir dvipusis metallization sluoksnis yra atstovaujama TT.

Praktinio taikymo atšaldyti tablečių

Praktinės programos, 125 serija (tai yra, poros poros poros poros 127 poros) šalto plokštės yra paprastai pakraunami maitinimo įtampa 12V. Pavyzdžiui: TEC1-12706, ribinės įtampos yra galvaninis logaritmas * 0.12 ie 127 * 0.12 15.4 V, normali darbinė įtampa yra apie 78% ribinės įtampos, kad yra 15.4 * 78% = 12V, veiklos ataskaitinio normali darbinė įtampa Dėl didžiausio leistino dabartinė vertė, 78% ar 6 * 78% 4.7 A, įtampa tampa mažas, dabartinis taip pat bus mažas, šaltas kino šilumos radiatorių temperatūra aukštesnė, tuo mažesnė srovė; Šalta galia = galvaninis logaritmas * didžiausias leidžiamas dabartinė vertė * 0.07 = 127 * 6 * 0.07 53W; šalto filmas praktiškai taikant temperatūrų skirtumas ir panaudojimo sparta apie 60% 70% teorinės vertės šalto šiluminė vertė yra suma, vairo, aušinimo lapo ir aušinimo pajėgumas atšaldyti lapą, todėl, kad panaudojimo norma atšaldyti lapas yra daugiau nei 100%.

 • Pakuotė: Vieno kaina, vieneto kaina 100, 500 vieneto kaina
 • Sąlyga: NAUJAS
 • Prašymas: datasheet
 • Prekės Pavadinimas: KA TUO DA
 • Darbinė temperatūra: datasheet
 • Modelio Numeris: pavadinimas ir nuotraukų
 • Partijos numeris: 1
 • Tipai: Kitos Mikroschemos
 • Galia: Atšaldyti tablečių
 • Tipas: modulis
 • Maitinimo Įtampa: datasheet
 • Naudoti: 1
 • Specialios paslaugos : 40 * 40
 • Išsklaidymo Galia: datasheet
 • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 8cm (3.94in x 3.94in x 3.15in)
 • Pakuotės Svoris: 0.05kg (0.11lb.)
 • Įrenginio Tipas: gabalas

Panašūs produktai

Tendencijos.