GPS Seklys 3G Concox GT06E GPS LBS Locator SOS Automobilių Signalizacijos nutraukė Naftos Nuotolinio Balso Stebėti ACC Aptikimo Nemokama Programinė įranga, Sekimo

n1789

Nauja prekė

€73.48

Žymos: tracker 3g, gps seklys 3g, GPS Tracker, Pigūs tracker 3g, Aukštos Kokybės gps tracker 3g, Kinija gps tracker Tiekėjų.

Dėmesio: Didelis Pardavimo!!!

Šio modelio interneto ir programų Stebėjimo paramos pirmųjų metų yra laisva, ir kitais metais bus už $7 vienerius metus, o tarnavimo laikas mokestis bus $30 Apžvalga: gps seklys GT06E pasireiškia jums žingsnis į priekį su 3G galimybes ir geresnių stebėjimo, idealiai tinka laivyno stebėjimo ir valdymo.Naudojant pažangiausius GPS technologijos, funkcijos, ne tik tradicinius stebėjimo funkcijas, kaip " tele-nukirpimas benzinas, geo-tvoros, SOS signalas, greičio viršijimo signalas, bet neprivaloma skaitmeniniai išėjimai durų aptikimo, transporto priemonę tiksliai nustatyti garso-vaizdo signalas, išorinis maitinimo įtampa ir pan. gps seklys automobilio Savybės ir Funkcijos: transporto sekimo 1. WCDMA+GSM automobilių kelio Šioje GT06E yra 3G versija GPS Tracker, jis gali dirbti ir su 3G WCDMA tinklo 850/900/1900/2100MHz ir 2G GSM tinklo 850/900/1800/1900MHz! k gps locator

2. Vieną Vietą, Jei norite sužinoti informaciją apie padėtį prietaiso, galite siųsti SMS komandą ", KUR#" į SIM kortelės numerį įrenginys gauti koordinates arba siųsti "URL" #" gauti "google maps" nuorodą !

3. Realaus laiko GPS+a-gps Sekimo Po GPS duomenų įkėlimo intervalas prietaisą, jums bus galima realiuoju laiku stebėti įrenginį "google maps" per APP savo mobilųjį telefoną arba web serverį ant jūsų kompiuterio!

4. Istorija Takelio Atkūrimo PROGRAMĄ ir web serveris, galima įrašyti per paskutinius 3 mėnesius istorinio kelio prietaiso!

5.Balso Stebėjimą

Naudokite iš anksto nustatytus SOS numerį, surinkite SIM kortelės numerį įrenginys, po 10 sekundžių, prietaisas pereis į monitoriaus režimą automatiškai, tada skambinantysis bus galima stebėti garso aplink prietaisą. Prietaisas nebus pradėti stebėti režimą, jei ne-SOS numeriu skambinti.

6.SOS Pagalbos Skambučių

Avarijos atveju, spauskite SOS mygtuką 3 sekundes aktyvuoti SOS signalą. Tada prietaisas pradės siųsti SOS SMS į iš anksto nustatytas SOS numeriai ir tada surinkite užprogramuoti numeriai linijos 3 kartus, kol telefonas yra įlaipinami. Aliarmo pranešimą, taip pat būti siunčiami į interneto platforma.

7.Greičio Viršijimo Signalas

Kai taikinys juda viršija greitį jums iš anksto nustatytas, prietaisas nusiųs signalą informacija SMS į jūsų telefoną arba GPRS ryšiu į web serverio:

Kaip nustatyti greičio viršijimo signalas:

SMS komanda: GREITIS,[A] [B] [C] [M]#

A=ON/OFF, atidaryti arba uždaryti per greičio signalą, numatytasis:OFF

B=5~600 (antra), laiko intervalą, pagal nutylėjimą: 20 (sek)

C=1~255(km/h) greičio ribos, numatyta:100(km/h);

M=0/1, taip signalas, 0: tik GPRS, 1: SMS+GPRS,default:1

8.Maitinimo atjungimo signalas

Kai elektros energijos tiekimo įrenginys yra nutrauktas, jis bus įjungti cut-off signalo.

Kaip nustatyti maitinimo atjungimo signalas:

SMS komanda: POWERALM, [A] [G] [T1][,T2]#

A=ON/OFF, numatytasis:T.;

M=0/1/2, būdas kelia nerimą, 0: tik GPRS, 1: SMS+GPRS, 2 : GPRS+SMS+telefono ryšys, numatytasis:2;

T1=2~60 (antra), numatytasis:5;

T2=1~3600 (antra), numatytasis:300;

9.Low Battery Alarm

Kai baterija yra maža, prietaisas įjungia senkančios baterijos pavojaus signalą.

Kaip nustatyti senkančios baterijos pavojaus signalas:

SMS komanda: BATALM, [A] [G]#

A=ON/OFF, numatytasis:T.;

M=0/1/2, būdas kelia nerimą, 0: tik GPRS, 1: SMS+GPRS, 2 : GPRS+SMS+telefono ryšys, numatytasis:1;

10.Vibracijos Signalas: gps seklys automobilį

Kai transporto priemonės suvibruoja kelis kartus, vibracijos signalizacija bus suveikusi. Jei nėra uždegimo po 3 minučių (ACC OFF), prietaisas pradės siųsti vibracijos signalas pranešimą iš karto.

11. Tūris signalizacijos

Prietaisas nusiųs judėjimo signalą, kai transporto priemonė pajuda iš anksto nustatytą atstumą (kai ACC yra išjungta ir GPS yra fiksuotas).

12. Durų Nustatymo

Prietaisas gali aptikti durų būklė. Ji įkelia automobilio statusą platforma ir APP laiku. Neigiamas suveikimo yra numatytoji. Kai automobilio duris, statusas yra neigiamas signalizacijai, nėra būtina nustatyti. Vietoj to, jei automobilių durų būklė yra teigiamas signalizacijai, įjungiamieji būdas turi būti pakeistas. gps трекер

Pranešimas

Neigiamas suveikimo (pagal nutylėjimą): kai durys yra atidarytos, signalo lygio, durys, 0V; kai durys yra uždarytos, signalo lygis durys yra maitinimo įtampa.

Teigiami taikymosi: kai durys yra atidarytos, signalo lygio, durys, elektros įtampos, kai durys uždarytos, signalo lygis durys yra 0V.

13. ACC Nustatymo:

Jūs galite stebėti ACC statusą per APP ir interneto serveris! rastreador

14. Analoginis Signalas

Prietaisas gali priemonės akumuliatoriaus įtampa ir įkelti jį į platformą/programa nustatytu laiku, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Violetinė linija (ADC) prietaiso pratęstas uostas gali priimti analoginį signalą, kaip ir įtampa išorinį prietaisą, analoginis temperatūros jutiklis ir kuro daviklis. Įtampos diapazonas analoginė įvestis 0-30VDC. rastreador veicular

15. Keli Stebėjimo Režimai

Vieta uploded taip per įvairiais būdais: fiksuoto atstumo, laiko intervalas ir išankstinio posūkį. 3g tracker

16. Rida Statistika

SMS komanda: RIDA,[A],[B]#

A=ON/OFF, On/Off rida skaičiavimus, pagal nutylėjimą: Off

B=0~999999,Rida pradinė vertė , vieneto:km ; default: 0, rida grįžimo prie nulio

17. Sukelti Light & Ragų Rasti Automobilį

Kai reikia pasirinkti iš automobilių stovėjimo milžinišką automobilių stovėjimo aikštelė, galite siųsti komandą. Kai prietaisas gauna komandą, ji bus kontroliuoti savo ruožtu šviesos perdavimo ar ragų relay geltonos spalvos linija pratęstas uosto, kad sukelti automobilio šviesos ar ragų. Tokiu būdu, jūs galite sugalvoti savo automobilį pozicija lengvai ir tiksliai. gps seklys 3g

 • Vietos Tikslumas: <10m
 • Modelio Pavadinimas: GT06E
 • GPS Lustas: MTK didelio jautrumo GPS lustas
 • Gps Modulis: Taip
 • Monitoringo Taikymo Sritis: Kaip 5M
 • Ryšių Sistema: WCDMA/GSM
 • Ekrano Dydis: Pagal 2 Cm
 • Speciali Funkcija: 3G GPS Tracker Globle Naudoti
 • Svoris: 80g
 • Įtampa: 12V
 • GPS tipas: GPS Tracker
 • Galia: 5V
 • dažnis: WCDMA 850/900/1900/2100MHz, GSM 850/900/1900MHz
 • Baterijos Veikimo Trukmė: 30 Val., & Iki
 • Prekės Pavadinimas: ertengtec
 • GPS Kanalai: 66
 • Elemento Dydis: 98(L)*52.0(W)*15.0(H)mm
 • Garantija: Vienerių metų
 • Pakuotės Dydis: 16cm x 12cm x 5cm (6.30in x 4.72in x 1.97in)
 • Įrenginio Tipas: gabalas
 • Pakuotės Svoris: 0.59kg (1.30lb.)

Panašūs produktai

Tendencijos.