USB perdavimo MBUS modulis slave modulį ryšių derinimo alternatyvių TSS721

n1759

Nauja prekė

€21.43

Žymos: alternatyvūs šalikas, nuolatinės srovės generatorius, generatorius 12v, Pigi alternatyva šalikas, Aukštos Kokybės generatorius dc, Kinija generatorius 12v Tiekėjų.

Būkite atsargūs: Šis modulis yra MBUS slave modulį , Ne meistras modulis !!

Būkite atsargūs: Naujas modulis Žalia PCB!!!!!

USB ruožtu MBUS slave modulį, master slave komunikacijos derinimo

Modulio apžvalga

USB MBus iš moduliu, MBus, iš komunikacijos modulis, derinimo, šis modulis per USB sąsają prijungti PC kompiuteris per šį modulį, nes iš išorės modulis ir pagrindinis modulis komunikacijos derinimo nuo lustas FC722!

Modeliavimas iš mašinos (vandens skaitikliai, ir pan.) ir pagrindinis įranga, komunikacijos derinimo, ir MBUS autobusų stebėti!

Modulio MBUS signalas ir USB signalas yra visiškai izoliuotas, nereikia nerimauti apie aukšto lygio MBUS sugadinti kompiuterio USB sąsaja! MBUS signalo dalis grandinė iš MBUS autobusų paimti valdžią, neturi nieko bendro su USB!!

Savybės šis gaminys:

1, visiškai atitinka M-AUTOBUSŲ Tarptautinius standartus ir nacionalinius standartus

2, Autobusu dabartinės 200uA—3mA tęstinumas

3, autobusų įtampa 12V-42V Gali prisitaikyti

4, Patobulintas 5V, 3.3 V, Reguliuojama galia

5 300& mdash; 9600BPS Bendravimo norma

6, Paramos UART, Didelis stabilumas

Taikymo sritis: Bendravimas derinimo master slave modulį analoginis pažangi vandens skaitiklis skaitiklis skaitymo programą Automatinis skaitiklių rodmenų analoginių smart tinklelis Taikymo master slave modulį ryšių derinimo Analoginis protingo namo " valdymo tinklo Taikymo master slave modulį ryšių derinimo Analoginė gaisro signalizacijos ir tinklo jungtis Taikymo master slave modulį ryšių derinimo Analoginis centrinis oro kondicionierius kontrolės sistemos Taikymo master slave modulį ryšių derinimo Analoginis pažangi jutiklių tinklo Taikymo master slave modulį ryšių derinimo

Imties diagramoje:

MBUS informacija:

Matuoklis autobusas (metro, autobusų vadinama: MBus) yra naujo tipo autobusų struktūra, MBus yra du nepolinės perdavimo linijos, taip pat pasiūlos ir serijos duomenų perdavimo, ir kiekviena tarpinė stotis (su skirtingais ID patvirtinimas) kartu su MBus autobusu. Į MBus yra taikomi energijos suvartojimu, visų rūšių priemonę arba aparatai, pažangių valdymo sistema, susijusių duomenų ar signalai yra renkami ir perduodami koncentratorius, ir tada per atitinkamą sąsają perduodami pagrindinės stoties. MBus gali labai supaprastinti gyvenamojo ploto, biuro patalpos ir kitas energijos vartojimo pažangių valdymo sistemos laidus ir jungtis, ir turi savybių, paprasta struktūra, mažos kainos, didelis patikimumas.

  • Tipas: Oro Kondicionierių Dalys
  • Pakuotės Dydis: 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)
  • Pakuotės Svoris: 1.0kg (2.20lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

Panašūs produktai

Tendencijos.