Skip to content

Apie mus

„Nyaaa!” cosplay festivalis – tai nevyriausybinės jaunimo organizacijos „Utenos Ekonomikos ir Kompiuterijos klubas“ projektas. Projektas gimė 2011 m. kai pagrindinis organizatorius sumanė surengti Japonijos bei kitų Azijos šalių kultūros festivalį Utenoje. Pirmasis renginys buvo nedidelis – susirinko tik apie 100 žmonių, tačiau dalyvių draugiškumas sukūrė tokią šiltą atmosferą, kad kitais metais šį skaičių padvigubinome (ir tai darome kasmet 🙂 ).

Nors prasidėjo kaip Azijos kultūros festivalis, tačiau dabar „Nyaaa!“ yra cosplay festivalis, kuris stengiasi populiarinti cosplay kultūrą Lietuvoje, išmokyti renginių dalyvius ko nors naujo bei atvežti įdomių svečių iš Užsienio.

Nuo pat pirmojo renginio „Nyaaa!“ susidraugavo su neformalia jaunimo grupe „TOKI“, kuri visuomet padeda renginių metu. 2015-ais metais „Nyaaa!“ organizacinė grupė prasiplėtė. Dabar Karolis (Vampire Kitteh www.facebook.com/VampireKittehCosplay ) yra atsakingas už visą dokumentaciją bei užsienio ryšius, Ingė (Dulcinea www.facebook.com/DulcineaCosplay ) yra cosplay dalies bei scenos koordinatorė, o Jurga (Maumas www.facebook.com/MaumasArt ) yra meninių konkursų bei meno alėjos koordinatorė. Mūsų komanda, kartu su „TOKI“ bei kitais savanoriais stengiasi surengti kuo profesionalesnį renginį, kuris alsuotų draugiškumu bei jaukumu, nes jus visi kosplėjeriai yra viena didelė šeima.

“Nyaaa!”: Nuo kospėjerių – kosplėjeriams.

P.S.

Taip pat aplankykite mūsų Facebook  paskyrą bei Youtube kanalą ir pažiūrėkite kaip vyko ankstesni mūsų renginiai (jei patiems neteko sudalyvauti).