Skip to content

„Nyaaa! 2017“ stalo žaidimų zona! Pirma dalis.

Šiais metais „Nyaaa!“ stalo žaidimų zonoje kaupiasi tikra audra! Stalo žaidimų parduotuvė ir klubas Rikis atsiveža tikrą peizažą smagių ir įdomių žaidimų kuriuos galėsite išbandyti patys. Nuo greitų vakarėlių žaidimų iki kooperacinių ar rungtyniavimo strateginių bei taktinių žaidimų. Galėsite išbandyti tokius klasikinius žaidimus kaip CASH N’ GUNS, PANDEMIC, ADVENTURE TIME LOVE LETTER, ISLE OF THE SKYE, arba pabandyti šiek tiek naujesnių žaidimų kaip CODENAMES, CODENAMES PICTURES, SHEEP THIEF, CLINK CLANG CLUNKER, MINECRAFT THE CARD GAME. Ir tai tik dalis to, ką Rikis paruošė!

Ne gana to, turėsite šansą išbandyti apdovanojimus susišlavusį karinį miniatūrų žaidimą WARMACHINE, kuriame kontroliuosite karinį magą ir jo garų ir magijos varomų automatonų, vadinamų warjack’ais, palydą saudinančiame ir įtraukiančiame susidūrime tarp dviejų žaidėjų prie įspudingo landšafto.

Jei mania jog tai viskas, tai klysti – stalo žaidimų zonoje laukia siurprizai ir šansai laimėti įvairius prizus, tad nepamiršk užsukti!

19359040_1379089132139702_62537796_o

Published inNews

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *