Skip to content

Meno konkursų taisyklės

GERIAUSIO FANART’O KONKURSAS

Geriausio Fanart‘o konkurse gali dalyvauti visi norintys, tereikia užsiregistruoti čia, pasirinkus „Fanart“ kategoriją. Registruodamiesi nepamirškite prisegti darbo kopijos.  Gavus patvirtinimą dėl taisyklių atitikimo atsiųsti atspausdintą darbo kopiją ant A4 formato popieriaus lapo adresu: „Geriausio Fanart’o konkursas“, Jurgitai Balkevičiūtei, Verkių g. 28-9, LT-08221, Vilnius, Lietuva. Vienas autorius gali pateikti keletą darbų, tačiau laimėti gali tik vienas darbas. Šiais metais konkurse gali dalyvauti darbai, kurie remiasi bet kokio kompiuterinio žaidimo, knygos, filmo ir t. t. motyvais, bet ne iš anime/manga. Piešimo stilius gali būti anime ar kitoks. Darbai turi būti originalūs ir iki šiol neviešinti.

GERIAUSIOS COSPLAY NUOTRAUKOS KONKURSAS

Konkurse gali dalyvauti visi norintys, tereikia užsiregistruoti čia, pasirinkus kategoriją “ Cosplay photo“. Registruodamiesi nepamirškite prisegti fotografijų.  Vienas autorius gali pateikti iki 3 darbų, tačiau laimėti gali tik vienas darbas.  Gavus patvirtinimą dėl taisyklių atitikimo atsiųsti geros kokybės atspausdintą(-as) kopiją(-as) ant A4 formato popieriaus lapo adresu: „Geriausios Cosplay Foto konkursas“, Jurgitai Balkevičiūtei, Verkių g. 28-9, LT-08221, Vilnius.  KONKURSE GALI DALYVAUTI TIK NUOTRAUKOS DARYTOS NE SENIAU NEI 2016.06.27. Nuotraukos gali būti koreguotos, tačiau nereikia persistengti. Nuotraukos turi būti geros kokybės, todėl nesiųsti „telefoninių foto“ arba nuotraukų ištrauktų iš Facebook. Bus vertinamas kostiumas, nuotraukos originalumas, kompozicija

GERIAUSIO PAPERCHILD’O KONKURSAS

Geriausio Paperchild konkurse gali dalyvauti visi norintys, tereikia užsiregistruoti čia, pasirinkus kategoriją „Paperchild’as“. Registruodamiesi nepamirškite prisegti darbo kopijos. Gavus patvirtinimą dėl taisyklių atitikimo atsiųsti atspausdintą darbo kopija ant A4 formato popieriaus lapo adresu: „Geriausio Fanart’o konkursas“, Jurgitai Balkevičiūtei, Verkių g. 28-9, LT-08221, Vilnius. Vienas autorius gali pateikti keletą darbų, tačiau laimėti gali tik vienas darbas.  Papaerchild’as – tai originalus, arba jau egzistuojantis, personažas, nupieštas ir iškirptas iš popieriaus, bei kaip nors sąveikaujantis su jį supančia aplinka. Nuotraukos gali būti koreguotos, tačiau nereikia persistengti. Nuotraukos turi būti geros kokybės, todėl nesiųsti „telefoninių foto“ arba nuotraukų ištrauktų iš Facebook. Bus vertinamas piešinys, nuotraukos originalumas, kompozicija. Darbai turi būti originalūs ir iki šiol neviešinti.

Bendra taisyklė visiems konkursams:

Kadangi renginyje dalyvaus nepilnamečių asmenų, tai darbuose neturėtų būti atviro seksualinio turinio, perdėto žiaurumo, necenzūrinio teksto (tokie darbai bus diskvalifikuoti be įspėjimo).

REGISTRACIJOS Į KONKURSUS PRIIMAMOS IKI BIRŽELIO 16 D.

Jei kiltų klausimų dėl meno konkursų – laukiame jūsų laiškų elektroninio pašto adresu – nyaaa.art@gmail.com